Про нас

Компанія ТОВ “ПРОФІТ ІНВЕСТ” якісно та в найкоротші терміни виконає роботи з демонтажу, руйнування, різання, буріння залізобетонних конструкцій, бетону, каміння, цеглі, шлакоблоків будь-якої складності в Києві, Київській області та інших областях України.

Бетонні роботи проводяться із залученням спеціалізованої техніки, та професійного обладнання – ковшів, гідромолотків та гідроножиць, а також ручним та стаціонарним алмазним інструментом для високоякісного буріння бетону.

Окремо слід відзначити переваги використання технології алмазного різання та буріння. Дуже часто будівельні роботи, ремонт, перепланування і розводка комунікацій вимагають швидко і якісно отримати в стінах, перекриттях, конструкціях фундаменту отвори правильної геометричної форми, з гладкою поверхнею прорізу та мінімальними пошкодженнями конструкції. Сьогодні за допомогою алмазного інструмента можна швидко, безпечно отримати отвори і прорізи майже в будь-яких твердих матеріалах, наприклад, в бетоні, цеглі або природньому камені.

Ми пропонуємо наступні послуги для приватних осіб і будівельних організацій:

 • Алмазне буріння отворів в залізобетонних конструкціях, бетону, цеглі, камінні з використанням мобільного бурового устаткування;
 • Алмазна різка отворів і елементів конструкцій із залізобетону, бетону, цегли і т.д.;
 • Демонтаж залізобетонних конструкцій , бетону, цегли і т.д.;
 • Демонтаж внутрішніх стін, перегородок, підлог для перепланування та ремонту;
 • Демонтаж окремих елементів, конструкцій та знесення цілих будівель, госп. споруд з використанням спецтехніки;
 • Вивезення будівельного сміття та підготовка майданчика для нового будівництва або благоустрою території.
 • Робота з бетоном, ремонт бетону хімічними анкерами за методом “вставки в бетоні”;
 • Всі будівельні роботи в Києві та інших містах, у тому числі робота з фасадом і оздоблювальні роботи.

Будівельні потужності і структура:

 • У штаті нашої компанії більше 50 кваліфікованих фахівців різного профілю. Зокрема – муляри, бетонярі, штукатури, малярі, сантехніки, електрики, газо-- і електро- зварювальники, плиточники, столяри, фахівці з облицювання вентильованих фасадів, обробники широкого профілю, фахівці з систем автономного опалення, водопостачання та водовідведення, фахівці з благоустрою території тротуарною плиткою та ін.
 • Ми маємо у своєму розпорядженні налагоджені механізми контролю будівництва з боку досвідчених інженерів, виконробів, майстрів, інженерно-технічний склад компанії налічує більше 10 людей.
 • У нас в наявності весь спектр дрібного і середнього ручного інструменту (бетономішалки, затиральна машина SZM-900, глибинні вібратори, відбійні молотки, зварювальні апарати, перфоратори, дрилі, компресори, вібротрамбовки, риштування, алмазні пили, алмазні бурові установки та інше).
 • Бездоганна робота відділу постачання дозволяє забезпечити безперебійну роботу на будівельних ділянках і значно скоротити витрати наших замовників на будівельні матеріали. Зараз наша компанія має понад тридцять дилерських угод з провідними виробниками та операторами оптової торгівлі різних будматеріалів.