Бальзатопластик – нова заміна будівельній арматурі

Сучасне будівництво передбачає складні технічні та технологічні розрахунки, яке дозволяє реалізовувати грандіозні проекти. Спеціалісти часто вдаються до багатослойних конструкцій з метою створення енергозберігаючих стін. В основному облицювання будівель звязувалось з опорними стінами за допомогою металевих елементів, які піддаються корозії. Направляючі деталі будівлі призводять до обвалення облицювання та виникає необхідність в капітальному ремонті.

Ефективним рішенням даної проблеми є бальзатопластик - композит, створений на основі базальтових волокон і органічних наповнювачів.

По своїм характеристикам міцності (на розтягнення) він перевершує сталь, а що стосується стійкості лугам в середовищі бетонного розчину, за цим показником він в декілька разів перевершує склопластик.

balzatoplastikovaya броняВажливою перевагою базальтопластика є низький коефіцієнт теплопровідності, що дозволяє не втрачати тепло під час зєднання шарів стін , а також він не боїться корозії. Для будівельних робіт віпускаються так звані бальзатопластикові гнучкі зв'язки, які являються стрижнями, що складаються з базальтового волокна, які зкручені між собою.

Стрижні кріплять до основи стіни та об'єднують шар утеплення з шаром зовнішнього облицювання в одне ціле. Конструкція бальзатопластикових гнучких зв'язокдозволяє створювати при необхідності повітряний щар з вентиляцією. Теплоізоляційний шар знаходиться між двома шарами, що можна порівняти з футляром.

На внутрішньому кінці стрижня знаходиться пісчаний анкер (суцільне пісчане покриття). Це дає можливість добре закріпити бальзатопластик в будівельному розчині. Другий кінець містить дюбельну гільзу. Для закріплення облицювального шару в ньому згідно технології, бурять отвір, через який вставляють дюбель та гільзу бальзатопластикової гнучкої зв'язки та забивають його.

Протилежний кінець зв'язкинамагаються закріпити в зєднувальному шві бетонного розчину. У випадку необхідності створити вентиляційний повітряний шар, на стрижень одягається самозакріплюючий пластиковий фіксатор.

Базальтопластикова арматура

balatoplastik_2Для збереження вимог міцності будівлі, там, де застосовується бальзатопластикова арматура, необхідно виконати її правильний підбір. Якщо будівля легка та не потребує важкого фундаменту, то бальзатопластик досить важкий та потребує врахування маси при будівництві. Як правило, на один квадратний метр стіни (глухої) необхідно чотири гнучких зв'язки.

Слід зазначити, що під облицювальним шаром слід розуміти цегляну кладку.

Бальзатопластик в будівництві починає займати високі позиції, особливо, в малоповерховому будівництві, де, частіше за все, застосовується бальтопластикова арматура діаметром 4 мм. А для багатоповерхових споруд – діаметр штока починається з 6 мм.