Алмазне буріння бетону - це сучасні, високоефективні технології

Алмазне буріння бетону - це сучасні, високоефективні технології, що дозволяють виготовити в бетонних конструкціях отвори різноманітного діаметру , які мають гладенькі краї та не потребують додаткової обробки. Алмазне буріння отворів може бути зроблено під будь-яким кутом, дозволяє зробити отвори для будь-яких комунікацій: водопостачання, газопостачання, каналізацію, кондиціювання, вентиляцію та ін. без шкоди для міцності конструкції будівлі. Алмазне буріння отворів дозволяє безпечно і швидко зробити отвори будь-якого діаметру і глибини в будівельному матеріалі будь-якої міцності. При цьому буріня бетону проходить без порушення міцності поверхні, шуму, вібрації і пилу, таким чином, алмазне буріння бетону може використовуватися у вже в конструкціях, що експлуатуються. Буріння отворів будь-якого розміру можливо здійснити навіть у бетоні підвищенної міцності зі збереженням точності та швидкості виконання робіт. Існує можливість буріння стін під будь-яким кутом та навіть в дуже тісних умовах, наприклад, в шахті ліфту.
Переваги алмазного буріння отворів (алмазного буріння):

- алмазне буріння отворів в потрібних місцях, не зважаючи на розташування внутрішньої арматури;
- алмазне буріння абсолютно точних (буріння близько 2 мм.), круглих отворів;
- алмазне буріння отворів, можливо, до глибини 3 метри;
- під час алмазного буріння отворів абсолютно відсутній пил, повністю осаджує вода;
- алмазне буріння отворів має низький рівень шуму, не голосніше, за пральну машину;
- відсутність динамічної нагрузки на конструкцію (вібрації), ,що призводить до утворення мікротріщин;
- можливість алмазного буріння отворів там, де неможливо використовувати традиційну техніку (перфоратор), а також там, де не може буди застосована алмазне різання.

– Всі роботи виконуються одним оператором. Буріння отворів в бетоні може бути вироблено при будь-якому положенні осі майбутнього отвору, навіть під кутом.

Конструкція установки алмазного буріння.
Всі операції виконуються за допомогою бурильної установки. Їх конструкція включає в себе двигун, станину з системою подачі двигуна та бурової коронки.
Бурова коронка має вид порожнистої трубки вказаного діаметру. З одного боку її корпусу встановлено пристрій, що використовується для кріплення до валу двигуна, з іншого боку напаяні амазні сегменти. Керн, що утворюється в процесі роботи, має діаметр , який менше діаметра коронки приблизно на 5-7 мм.
Електричні бурильні прилади мають двигуни потужністю від 2,4 до 5,2 кВт. В процесі буріння таким установками необхідно подавати воду до алмазної коронки. Середня продуктивність електричної алмазної бурильної установки середньої потужності 2 до 4 погонних метрів залізобетону з арматурою.
Фіксація установки на підлозі або стіні здійснюється за допомогою анкера (одно- або багаторазові) та шпилькі з гайкою. Проточна вода, окрім охолодження коронки та видалення відпрацьованого матеріалу з робочої зони, відповідає і за те, щоб сегменти не відпадали в процесі буріння. Відпрацьована вода (кількість її може складати від 3 до 10 літрів на один отвір) потрапляє в водозбірник (клеїться прямо на стіну за допомогою герметика) або біля самої підлоги. У деяких випадках в нагоді може стати водяний пилосос. В деяких випадках воду взагалі можна не збирати, але це залежить від окремих умов на данному обєкті.