Хімічний анкер

Анкер – виріб для кріплення, який різномінітними способами кріпиться на основі та утримує конструкцію з бетону або цегли. Анкер, на відміну від дюбеля, являється комбінованим самостійним кріпильним елементом: з можливістю бути закріпленим в основі, а також утримує конструкцію. “Хімічний анкер” – це спосіб кріплення анкера до конструкції спеціальним матеріалом.

Загальна конструкція анкера складається з двох частин: нерозпорної частини, яка не приймає участі в кріпленні, та распорної (робочої) частини, яка змінює свої розміри під час кріплення. Також, анкер може мати манжет – кайму біля отвору, що не дає можливості анкеру провалитись в отвір основи або матеріалу в який він кріпиться.

Анкер кріпиться декількома способами: за допомогою сили тертя, коли анкер своїми стінками притуляється до основи ; за допомогою різниці між формою анкера та отвору в основі; та з використанням хімічного методу.

Як закріплюється хімічний анкер

Хімічний анкерХімічний метод закріплення анкера в конструкції – це коли за допомогою спеціальних рідкого компонента з властивістю затвердіння, заповнюється простір між анкером та основою конструкції.

Техніка кріплення за допомогою хімічних анкерів широко розповсюджена під час установки в пористих несучих конструкціях та гарантує надійне кріплення за невеликий проміжок часу, що дозволяє заощадити і ресурси, і час виконання робіт.

Хімічні анкери використовується в основному під час:

 • встановлення обладнання кранбалок, колон,
 • перекриття конструкцій, які схильні до ударних навантажень,
 • комунікацій фасадних систем,
 • зміцнення конструкцій, які схильні до ударних навантажень опалубки, станин,
 • монтажу світлопропускаючих конструкцій: аквапарки та інші будівлі,
 • будівництва швидкомонтажних будівель та споруд.

Хімічні анкера можуть замінити:

 • арматурний стрижень,
 • шпильки,
 • анкера для облицювання,
 • великі гвинти та болти,
 • арматурний випуск.

Сфера застосування хімічних анкерів досить широка: під час ремонтних робіт, під час будівництва, у рекламних і декоративних конструкціях, як на великому виробництві, так і вдома, коли є необхідність кріплення великих предметів.

В чому переваги хімічних анкерів

Переваги хімічного кріплення виявляється під час роботи з сучасними пористими та пустотілими будівельними матеріалами, такими як: пористий бетон, пінобетон, пустотіла цегла або керамічний камінь.

Хімічні анкери витримують багатотонні навантаження та підвищують міцність металу, не створюючи при цьому навантаження в самому матеріалі основи.

 

Наша компанія з задоволенням допоможе Вам у вирішенні будь-яких задач під час монтажу і ремонту конструкцій за допомогою хімічних анкерів.

Поставити питання on-line або передзвоніть нашим менеджерам, ми з радістю дамо Вам консультацію.

Нагадуємо, що наша компанія здійснює демонтаж стін, алмазне різання, алмазне буріння, будь-які інші послуги з організації будівельних робіт.